Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM
VTCA:Western Sports Centre / McNamara Shield Division 2 4 4 Dec 21
Glenroy
   def by  
Williamstown CYMS
WCCC:North West (B) - One Day Competition 4 5 Dec 21
Ballarat Women's (2)
   def  
Williamstown CYMS
VTCA:Fred Jamieson Shield Division 2 Seconds 4 4 Dec 21
Williamstown CYMS
   def  
Glenroy
WRJCA:U15 Friday 4 3 Dec 21
Williamstown CYMS Gold
   def  
Footscray Angliss
WRJCA:U15 Friday 4 3 Dec 21
Williamstown Colts Blue
   def  
Williamstown CYMS Blue
WRJCA:U13 A Friday 4 3 Dec 21
Williamstown CYMS
   def by  
Caroline Springs
WRJCA:U13 B South Friday 4 3 Dec 21
Williamstown CYMS Gold
   def by  
Spotswood
WRJCA:U13 B South Friday 4 3 Dec 21
Williamstown Fowler
   def by  
Williamstown CYMS Blue
VTCA:Just Energy / Ken Eastwood Shield C3 (Sat One Day) 4 4 Dec 21
Williamstown CYMS
   def  
Keilor
WRJCA:U13 B South Saturday 4 4 Dec 21
Newport - Digman
   def  
Williamstown CYMS
VTCA:Mick O'Dwyer Shield D1 (Sunday One Day) 4 5 Dec 21
Williamstown CYMS
   def  
Druids
WRJCA:U11 A South Friday 3 3 Dec 21
Williamstown CYMS
   def  
Gellibrand White
WRJCA:U11 A Saturday 3 4 Dec 21
Williamstown CYMS Gold
   def by  
Williams Landing SC
WRJCA:U11 A Saturday 3 4 Dec 21
Williamstown CYMS White
   def by  
Tarneit Central CC
WRJCA:U11 A Saturday 3 4 Dec 21
Williamstown Thom
   def  
Williamstown CYMS Blue
RankNameRunsGradeRound 
1 Sean R Clarke94Western Sports Centre / McNamara Shield Division 23
2 William F Bokma86Just Energy / Ken Eastwood Shield C3 (Sat One Day)3
3 Angus Menzies86Mick O'Dwyer Shield D1 (Sunday One Day)2
4 Louis Hogarth83Just Energy / Ken Eastwood Shield C3 (Sat One Day)2
5 James Cocks75Just Energy / Ken Eastwood Shield C3 (Sat One Day)2
6 James Cocks71Just Energy / Ken Eastwood Shield C3 (Sat One Day)3
7 Priyansh Chokshi70U15A Friday2
8 William Killeen65U13 B South Saturday3
9 Patrick Wood59Fred Jamieson Shield Division 2 Seconds3
10 Kieren Gray56Western Sports Centre / McNamara Shield Division 23

Facebook

Events